Završnica RePLige 2016.

Sa 9. kolom održanim na PVC Mladosti službeno je završila RePLiga 2016.

Sa 1. kolom održanim na Jarunskom jezeru započela je JL2016.

Što reći za kraj pete sezone RePLige?

Za početak treba čestitati svim našim Posejdonovcima što su redovito nastupali i brusili svoja plivačka znanja i vještine kroz ovih devet mjeseci.

Nakon toga ću pustiti da (moja omiljena) statistika govori svoje:

  • Rekordan broj natjecatelja u Sezoni: 194
  • Rekordan broj natjecatelja na jednom kolu: 108
  • Rekordan broj Rekorda po kategorijama: 78
  • Rekordan broj Osobnih rekorda (P.B.): 139
  • Rekordan broj startova: 667
  • Rekordan broj Aqua3atlonaca: 24
  • Rekordan broj Aqua3atlon startova: 41
  • Starosnih kategorija: 14 muških i 12 ženskih
  • Najmlađi plivač: 7 godina (Alan Srkoč)
  • Najstariji plivač: 80 godina (Krešimir Fiščur)
  • Najmlađa plivačica: 12 godina (Lucija Kozjak)
  • Najstarija plivačica: 74 godina (Zdenka Ljubešić Nikšić)
  • Rekordan broj stopostaša: Borko Prvan, Bruno Škacan, Goran Marović, Ivo Sabioncello, Predrag Šarec, Siniša Čubrić, Zdravko Kolarić
  • Rekordan broj stopostašica: Vesna Jakšić, Zorana Bujas Petković
  • Prosječno vrijeme plivanja plivačica na 50 m: 0:59,00
  • Prosječno vrijeme plivanja plivačica na 200 m: 3:08,00
  • Prosječno vrijeme plivanja plivačica na 50 m: 0:46,00
  • Prosječno vrijeme plivanja plivačica na 200 m: 2:48,00
  • Utrkujući ste u bazenu proveli: 13 sati i 5 minuta i 24 sekundi

Posebne čestitke našima:

  • Matija Sorić – 1. mjesto u kategoriji M01
  • Danijelu Rakoviću – 2. mjesto u kategoriji M02
  • Roman Richter – 1. mjesto u kategoriji M03
  • Saša Oroz – 4. mjesto u kategoriji Mo3
  • Dražen Stopić – 6. mjesto u kategoriji M03
  • Mihael Presečan – 7. mjesto u kategoriji M03
  • Miran Hrđok – 2. mjesto u kategoriji M04
  • Davor Kukolja – 5. mjesto u kategoriji M04
  • Vanja Mihaljčić – 7. mjesto u kategoriji M04
  • Ante Sučić – 12. mjesto u kategoriji M04
  • Dinko Matić – 1. mjesto u kategoriji M05
  • Rade Dubreta – 2. mjesto u kategoriji M05
  • Goran Marović – 4. mjesto u kategoriji M05
  • Alan Trninić – 11. mjesto u kategoriji M05
  • Marko Vdović – 15. mjesto u kategoriji M05
  • Valerio Radotić – 1. mjesto u kategoriji M06
  • Dinko Srkoč – 3. mjesto u kategoriji M06
  • Krešimir Štark – 4. mjesto u kategoriji M06
  • Zdravko – 8. mjesto u kategoriji M06
  • Mato Smrdelj – 9. mjesto u kategoriji M06
  • Marijo Ivić – 10. mjesto u kategoriji M06
  • Ognjen Tošanović – 11. mjesto u kategoriji M06
  • Damir Valenčak – 12. mjesto u kategoriji M06
  • Renato Richter – 1. mjesto u kategoriji M08
  • Predrag Šarec – 3. mjesto u kategoriji M08
  • Mario Vukšić – 6. mjesto u kategoriji M08
  • Bruno Škacan – 5. mjesto u kategoriji M09
  • Željko Pavlin – 7. mjesto u kategoriji M09
  • Darko Kuzle – 1. mjesto u kategoriji M10
  • Viktorija Ivić – 1. mjesto u kategoriji Ž01
  • Jana Anić – 2. mjesto u kategoriji Ž01
  • Matea Pintar – 1. mjesto u kategoriji Ž02
  • Dorja Anić – 1. mjesto u kategoriji Ž03
  • Sanja Žonja – 1. mjesto u kategoriji Ž04
  • Ivona Hribernik – 2. mjesto u kategoriji Ž04
  • Ana Knežević – 4. mjesto u kategoriji Ž05
  • Vlatka Briški – 5. mjesto u kategoriji Ž05
  • Jelena Ljubešić – 6. mjesto u kategoriji Ž05
  • Ana Čardarević – 8. mjesto u kategoriji Ž05
  • Zrinka Srkoč – 1. mjesto u kategoriji Ž06
  • Vlatka Filipčić Maligec – 1. mjesto u kategoriji Ž07
  • Vesna Jakšić – 1. mjesto u kategoriji Ž09

 Dok čekamo početak šeste sezone sa malčice izmjenjenim propozicijama (zbog Bazenskog kompleksa Svetice) u miru proučite rezultate te mi do srijede (22.06.) ukažite na greške i nejasnoće (sve primjedbe šaljete na: RePLiga[monkey]mail.com).

Od 23.06. ovi rezultati postaju pravovaljani i službeni i kreće se u tisak i podijelu Diploma.

Rezultati:

Rezultati po kolima:

 Video snimke, možete očekivati do kraja mjeseca (nažalost ne stignem ranije :-().

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *