Get Adobe Flash player
Facebook Image
Ponedjeljak
 21 Kolovoz 2017.

Aktualne utrke

Kol
26

15:00 - 19:00

Ruj
2

07:00 - 15:00

Ruj
3

09:00 - 11:00

Ruj
9

09:00 - 11:00

Ruj
10

07:00 - 13:00

Kalendar

http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.DP_HR-2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.DP_HR-2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.DP_HR-2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.staza2004Vgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.staza2004Vgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.staza2004Vgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/spremiste.2017.4.kolo_JL2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/spremiste.2017.4.kolo_JL2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/spremiste.2017.4.kolo_JL2017gk-is-105.jpglink
«
»

PH za veterane 26.08.

Read more

PH za veterane 26.08.

Read more

PH za veterane 26.08.

Read more

Porečki delfin 02.09.

Read more

Porečki delfin 02.09.

Read more

Porečki delfin 02.09.

Read more

9. kolo TJL 2017. 03.09.

Read more

9. kolo TJL 2017. 03.09.

Read more

9. kolo TJL 2017. 03.09.

Read more

6. kolo RePLige

web camera

Isplatilo se malo čekati. Nakon dugo vremena, a možda i po prvi put, sve odjednom na jednom mjestu. Rezultati, video, kikiriki, koščice....

Za promjenu umjesto pisanja i opisivanja atmosfere i komentiranja isplivanih razultata, pustit ću da brojke,slova i pokretne slike kažu sve što trebate znati.

Pa, krenite:

Rezultati:

Plivačice apsolutno

Plivačice po kategorijama

Plivači apsolutno

Plivači po kategorijama

Rangolomka

Vremeplov

mAqua3

 

Video zapisi nedjeljnih utrka:

 

Posejdonovci:

Darko Kuzle vs. Valentina Čurila

Dinko Srkoč (vk) vs. Sanja Demut

Dinko Srkoč (vk.) vs. Krešo Štark (vk.)

Goran Marović vs. Vesna Jakšić (vk.)

Jelena Ljubešić

Krešo Štark vs. Matija Sorić (vk.)

Krešo Štark (vk.) vs. Dinko Srkoč

Matija Sorić

Matija Sorić vs. Matija Sorić

Matija Sorić vk.

Ranko Defrančeski vs. Vesna Jakšić

Vesna Jakšić vs. Vesna Jakšić

Željko Pavlin vs. Ivo Petković

Ostali RePLigaši:

50 m

Adrian Velčić

Anita Ramljak vs. Tomislav Pisarić

Beata Glinska vs. Katarina Dogan

Bože Lukin vs. Mišel Badžim

Branka Divčić

Jasmin Dizdarević

Lucija Roca vs. Goranka Pavlić

Marko Kelnerić

Marko Maletić vs. Siniša Čubrić

Melita Faber vs. Tea Faber

Melita Faber (vk.) vs. Tea Faber (vk.)

Mladen Maršanić vs. Zdravko Kolarić

Nada Nagy

Noa Rončević vs. Denis Velčić

Vito Lončarić (vk.) vs. Dalibor Lončarić

Vito Lončarić (vk.) vs. Dalibor Lončarić (vk.)

Vjekoslav Huzjak vs. Hrvoje Barić

Vladimir Ilčić vs. Ranko Defrančeski (vk.)

Zlatan Omerhodžić vs. Sanda Berzenji

Zorana Bujas Petković

Zoran Mrkonjić vs. Dinko Matić

 

200 m

Borko Prvan vs. Jelena Kudelić

Goran Hudec vs. Tereza Vukovac Butorac

Ivo Sabioncello vs. Boris Igrec

Mladen Čižić

 

mAqua3atlon

Jasmin Dizdarević

Tea Faber

Zorana Bujas Petković

 

 Iduće kolo bi se trebalo održati u nedjelju 19.03. na Bazenu Utrina! Čekam Vas!

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi