Get Adobe Flash player
Facebook Image
Ponedjeljak
 21 Kolovoz 2017.

Aktualne utrke

Kol
26

15:00 - 19:00

Ruj
2

07:00 - 15:00

Ruj
3

09:00 - 11:00

Ruj
9

09:00 - 11:00

Ruj
10

07:00 - 13:00

Kalendar

http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.DP_HR-2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.DP_HR-2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.DP_HR-2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.staza2004Vgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.staza2004Vgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/utrke.staza2004Vgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/spremiste.2017.4.kolo_JL2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/spremiste.2017.4.kolo_JL2017gk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/spremiste.2017.4.kolo_JL2017gk-is-105.jpglink
«
»

PH za veterane 26.08.

Read more

PH za veterane 26.08.

Read more

PH za veterane 26.08.

Read more

Porečki delfin 02.09.

Read more

Porečki delfin 02.09.

Read more

Porečki delfin 02.09.

Read more

9. kolo TJL 2017. 03.09.

Read more

9. kolo TJL 2017. 03.09.

Read more

9. kolo TJL 2017. 03.09.

Read more

Video 5. kola RePLige 2017.

web camera

Zahvaljujuči Dinku i njegovom super-brzom internetu evo napokon i snimki utrka sa 5. kola održanog na ZP Mladosti.

Ovdje su prvenstveno prikazane snimke Posejdonove djece :-), snimke ostalih učesnika mogu se pogledati na stranicama ZSSR Sport za sve.

Marko Kelnerić vs Jasmin Nikšić vk

Martina Kosovel vs. Davor Kukolja

Marko Maletić vs. Davor Sutić

Miran Hrđok vs. Luka Mrša vk.

Davor Kukolja vk.

Roman Richter vs. Matija Sorić

Roman Richter vs Nino Preložnjak

Jelena Ljubešić vs. Višnja Petković

Dinko Srkoč vs. Sanja Demut

Tomislav Ivrlac vs. Jasmin Nikšić

Krešo Štark vk. vs. Dinko Srkoč vk.

Krešo Štark vk. vs. Matea Pintar

Darko Kuzle vs. Tomislav Stojić

Tomislav Ivrlač vk. vs. Rade Dubreta

Dražen Vassung vs. Krešimir Štark

Vesna Jakšić vs. Željko Pavlin

 

Iduće kolo bi se trebalo održati u nedjelju 19.02. na PVC Mladosti od 14:00 do 18:30.

Vidimo se tamo.