Get Adobe Flash player
Facebook Image
Srijeda
 22 Studeni 2017.

Aktualne utrke

Stu
26

10:00 - 16:00

Kalendar

http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/donat_2010resgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/donat_2010resgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/donat_2010resgk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/RePLiga.old.utrina_2014_02_slidegk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/RePLiga.old.utrina_2014_02_slidegk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/RePLiga.old.utrina_2014_02_slidegk-is-105.jpglink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/2013_ljubljanagk-is-105.JPGlink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/2013_ljubljanagk-is-105.JPGlink
http://www.pk-posejdon.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/2013_ljubljanagk-is-105.JPGlink
«
»

9. Miting KDP Donat

Read more

9. Miting KDP Donat

Read more

9. Miting KDP Donat

Read more

3. kolo RePLige - Utrina - 19.11.

Read more

3. kolo RePLige - Utrina - 19.11.

Read more

3. kolo RePLige - Utrina - 19.11.

Read more

Plavalni Izziv 2017.

Read more

Plavalni izziv 2017.

Read more

Plavalni izziv 2017.

Read more

2. kolo RePLige

RPL2018-02

U nedjelju 29.10. na PVC Mladosti održano  je 2. kolo RePLige. U konkurenciji 41 plivača i plivačica svoje trenutne mogućnosti testirali su i Posejdonovci.

 Na ovom kolu, generalno gledano, svi su briljirali. devet rekorda RePLige i 12 osobnih rekorda je dosta argumenata za prethodnu izjavu. Nove rekorde imamo u sljedećim disciplinama i kategorijama:

50 delfin - kategorija M04 - Roman Richter

200 prsno - kategorija M07 - Igor Šutak

200 delfin - kategorija M05 - Tomislav Lopar

200 leđno - kategorija Ž02 - Valentina Čurila

50 slobodno - kategorija Ž07 - Zrinka Srkoč

50 prsno - kategorija Ž11 - Zorana Bujas Petković

200 slobodno - kategorija Ž07 - Beata Glinska

200 slobodno - kategorijja Ž11- Branka Divvčić

maq3 - kategorija Ž11  -Zorana Bujas Petković

 Po  prvi put su naši repligaši, koji startaju sa startnog bloka, imali priliku startati sa startnih platformi. Dojmovi su bili vrlo pozitivni.

 

Od naših plivali su:

- Viki, Bruno, Predrag - odradili trostruki program (suhi trening, plivački trening i RePLigu)

- Roman, Igor, Dinko i Bernardo - dvojica su postavia rekorde RePLige, a dvojica isplivali osobne rekorde;

- Vesna - nju posebno izdvajam, premda oslabljena prehladom otplivala je jaku utrku i tek u zadnjim metrima malo zaostala za Željkom;

- Matija, Krešo, Davor i Zrinka - polagano se dižu, neki čak planiraju i za Zadar.

 

Sada se lagano vraćamo treninzima i torturama sa pogledom na 3. kolo - Bazen Utrina, nedjelja 19.11., od 10-13:30.

 

Službeni rezultati:

2. kolo plivačice

2. kolo plivači

2. kolo plivačice - kategorije

2. kolo plivači - kategorije

Rangolomka

maq3 Rangolomka

Vremeplov

OKategorija

 

Video zapisi:

Bruno Škacan vs. Predrag Šarec

Željko Pavlin vs. Vesna Jakšić

Roman - Matija????

Roman Richter-vk vs. Marko Maletić

Ranko Defrančeski-vk vs. Darko Kuzle

Dinko Srkoč-vk vs. Alan Srkoč

Krešimir Štark

Viktorija Ivić vs. Antonio Vrbanec

Valentina Čurila vs. Igor Šutak

Borna Hrestak-vk vs. Igor Šutak-vk

Dinko Srkoč vs. Sanja Demut

Sanja Demut-vk vs. Dinka Srkoč-vk

Tomislav Pisarić vs. Zrinka Srkoč

 

Antonio Vrbanec-vk. vs. Borna Hrestak

Bernardo Rudec vs. Valentina Čurila-vk

Bernardo Rudec-vk vs. Igor Šutak-vk

Borko Prvan

Dražen Vassung vs. Marko Capet

Dražen Vassung-vk vs. Marko Capet-vk

Goran Hudec vs. Tereza Vuković Butorac

Hrvoje Jenei

Ivo Petković vs. Jasmin Dizdarević

Melita Faber

Nada Nagy

Sasa Crnojević

Vito Lončarić-vk vs. Dalibor Lončarić

Vito Lončarić-vk vs. Tomislav Lopar

Vjekoslava Marić vs. Jadranka Katunar Marić

Želimir Kukolja vs. Davor Kukolja

Zdravko Kolarić

Zorana Bujas Petković

 

Zorana Bujas Petković - maq3

Ranko Defrančeski - maq3

Jasmin Dizdarević - maq3