Rezultati 5. kolo JL2014.

Iza nas je i 5. kolo ovogodišnje Jarunske lige. Na ovom kolu se nešto povećao broj natjecatelja, okruglo 30.

Na prvom dijelu duplog kola očekivano je najbrži bio Bruno Korbar kod plivača i Laura Španiček kod djevojaka.

Prvi put, od kada se pliva JL, u Top 5 kola našla su se tri Posejdonovca – Roman (sa novim osobnim i rekordom Kluba) te Luka i Zdravko sa najboljim rezultatima ove sezone.

Na današnjem kolu Vesna je probila čarobnu granicu od 30:00,00 i popravila svoj osobni rekord – bravo Vesna!! No nije samo ona danas popravila svoje najbolje vrijeme, tu su nam i Matija, Dorja, Goran (već lagano postaje “dosadan” :-)), Vanja, Predrag i Mario (još jedan “dosadni” :-)). Čestitke svima. Sada lagano na rekuperaciju pa sutra sve ispočetka.

Darkec samo hrabro i vratit ćeš se u vrijeme limita.

Dok čekamo ponedjeljak i službene rezultate evo i Zdravkove nezaobilazne tablice:

 Ime i prezimeKtgIspl. KolaP.B.S.B.2013.RangVrijemeBOD
1Bruno KorbarM52317:21,3917:21,3918:49,55117:33,40116,35
2Tin KaurićM43418:44,9019:41,8119:30,50218:39,41112,55
3Roman RichterM53721:02,6521:02,6521:10,05320:34,76106,3
4Luka BiondićM63121:23,9221:58,8921:23,92421:36,75102,7
5Laura ŠpaničekŽ1121:59,4021:59,40 121:53,63103,35
6Zdravko StefanovskiM67721:26,5922:01,5023:09,80521:55,76101,25
7Boris KorbarM85422:29,2322:29,2323:21,87622:35,8198,75
8Ivan BiočićM51322:34,4923:28,2422:54,84723:35,8895,25
9Milan ŽmavcM85722:36,4023:32,6323:23,93824:11,9992,95
10Matija SorićM5527:44,9027:44,9028:57,33924:28,7291,6
11Dorja AnićŽ5125:01,5225:01,52224:34,7094,8
12Renato RichterM85124:39,8125:41,4126:17,741025:11,3888,95
13Goran MarovićM61525:34,4425:34,441125:13,0888,35
14Zlatko HorvatM97023:35,1225:35,4025:50,711226:04,5985,3
15Dražen VassungM85325:05,4026:12,8826:10,711326:10,3284,5
16Domagoj ŠtefanacM58023:36,8026:20,9326:48,311426:23,3283,35
17Vanja MihaljčićM5226:55,4026:55,401526:36,7282,2
18Tomislav JalušićM85426:48,3126:48,3128:57,771626:45,1081,25
19Žarko MalićM84325:05,3326:32,1926:04,251726:45,6480,75
20Boris BucaloM81826:40,2426:40,2428:32,811826:52,2679,9
21Ranko DefrančeskiM84427:13,0128:11,9328:43,711928:37,5874,15
22Hrvoje ŠpoljarićM6428:29,33 28:29,332028:40,3473,5
23Predrag ŠarecM81729:25,7829:25,7831:23,022129:00,3272
24Vesna JakšićŽ71130:10,6030:10,6031:30,85329:38,8779,1
25Željko PavlinM81129:47,6529:47,6530:49,382230:31,7166,95
26Mario VukšićM7930:47,7830:47,7834:05,822330:37,7666,15
27Zvonko VidaM86428:05,0032:26,9931:21,892431:11,2863,95
28Višnja ŠkevinŽ72131:56,1933:16,7733:42,26432:37,7869,65
29Ivan PetkovićM94829:23,8434:43,4037:18,682535:07,7051,65
30Darko KuzleM9538:06,1440:19,4438:06,1491,541:15,52

Službeni rezultati 5. kola

Kako smo sada i službeno na pola Jarunske lige, evo i prve neslužbene Rangolomke. Za sada je osam plivača isplivalo potrebna četiri kola za ulazak u konačni plasman.

Naredne tablice služe samo za motivaciju daljnjeg dolaska na JL i prestizanje onog ispred Vas u tablici.

Službene i jedine pravovaljane rezultate moći ćete isčitati na stranicama organizatora PK Novi Zagreb .

 Ime i prezimeKtgbr. KolaBODKolo 5Kolo 4Kolo 3Kolo 2
1Luka BiondićM64404,15102,7100,65100,7100,1
2Zdravko StefanovskiM64399,6101,25101,4599,397,6
3Renato RichterM84347,488,9587,4588,1582,85
4Goran MarovićM64345,688,3588,887,5580,9
5Zlatko HorvatM94341,3585,388,2585,582,3
6Predrag ŠarecM84279,557272,7569,8564,95
7Mario VukšićM74255,166,1567,1564,257,6
8Ivan PetkovićM94201,4551,6554,3551,244,25

Na “čekanju” su:

  Br. kolaBODKolo 5Kolo 4Kolo 3Kolo 2
Tin KaurićM43331,2112,55109,95 108,7
Roman RichterM53315,4106,3 105,4103,7
Mateo MajorM23265,45 89,689,186,75
Dražen VassungM8324884,5 84,978,6
Domagoj ŠtefanacM53243,8583,3580,5 80
Žarko MalićM83242,6580,7584,4 77,5
Vanja MihaljčićM53240,6582,282,2576,2 
Tomislav JalušićM83238,3581,25 80,576,6
Boris BucaloM83235,579,977,6 78
Bruno KorbarM52233,3116,35  116,95
Vesna JakšićŽ73227,2579,1 70,577,65
Siniša StaničićM72221,9  111,15110,75
Ranko DefrančeskiM83221,0574,15 75,4571,45
Laura ŠpaničekŽ12206,4103,35103,05  
Nina MandlŽ52201,35  99,6101,75
Lovro HorvatM32200,65 102,35 98,3
Višnja ŠkevinŽ73197,0569,6568,259,2 
Boris KorbarM82195,898,75  97,05
Borko PrvanM92194,9  10094,9
Martin ŽagarM62193,55 97,6595,9 
Ivan BiočićM52188,3595,25  93,1
Dorja AnićŽ52188,2594,893,45  
Milan ŽmavcM82185,3592,95  92,4
Zvonko VidaM8318463,9561,758,35 
Damir ErdelićM62171,3  86,5584,75
Matija SorićM52170,491,678,8  
Željko ČavlekM92150,1  79,4570,65
Mladen ČižićM82137,65 71,65 66
Željko PavlinM82130,666,95  63,65
Bruno ŠkacanM82116,3  6155,3
Goran PopovićM81107,8   107,8
Fran ŠpaničekM31104,6 104,6  
Josip AralicaM71103   103
Berislav GaušM9190,55   90,55
Antonio SvedružićM6189,45   89,45
Dalibor JurčevićM7183,75 83,75  
Vladimir IlčićM7281,95 47,7 34,25
Igor JešeM7174,2   74,2
Hrvoje ŠpoljarićM6173,573,5   
Jagoda GoršićŽ6170,2   70,2
Marko ČapetaM7169,35 69,35  
Tihomir AdamićM6169   69
Alen ĐurovićM4166,55   66,55
Ratko DelićM7157,7   57,7
Ivan MatićM7156,05   56,05
Boro StipićM8146,85   46,85
Marko PrimožićM5129,85   29,85
Darko KuzleM92     

Sljedeće kolo Jarunske lige je sutra, 29.06. nedjelja, u standardno vrijeme i na standardnom mjestu.

Još nije kasno priključiti se, preostala su još četiri kola!!!

Vidimo se!!

Za Fotooko se pobrinula Tinova mama (Diana) – Hvala!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *